SP Rzekuń

STRONA GŁÓWNA - ZDJĘCIA - KONTAKT - RODO
Search   
Nawigacja
STRONA GŁÓWNA
HISTORIA SZKOŁY
PATRON SZKOŁY
ORGANIZACJA PRACY SZKOŁY
ZAJĘCIA POZALEKCYJNE
UCZEŃ ROKU
WAŻNE DATY
POGODA
ZDJĘCIA
KONTAKT
ORGANY SZKOŁY

RADA PEDAGOGICZNA

RADA RODZICÓW

SAMORZĄD SZKOLNY

DOKUMENTY SZKOŁY

STATUT SZKOŁY

PZO

KALENDARZ ROKU SZKOLNEGO

HARMONOGRAM UROCZYSTOŚCI ul. Szkolna 1

HARMONOGRAM UROCZYSTOŚCI ul. Nowa

PROGRAM WYCHOWAWCZO-PROFILAKTYCZNY

PLAN DZIAŁAŃ WYCHOWAWCZO PROFILAKTYCZNYCH

HYMN SZKOŁY

REGULAMIN DE

REGULAMIN WYCIECZEK SZKOLNYCH

REGULAMIN DYŻURÓW

CEREMONIAŁ SZKOLNY

CHOROBA ZAKAŹNA - PROCEDURA

SZKOLNE KOŁO TPL

AKTUALNOŚCI SK TPL

CERTYFIKAT

REGULAMIN SK TPL

PLAN PRACY SK TPL

PROGRAM SK TPL

AKCJE SK TPL

GALERIA ZDJĘĆ SK TPL

KOMUNIKAT

Nauka zdalna podczas zawieszenia zajęć w szkołach
- rekomendacje dla nauczycieli i dyrektorów

 Dodane przez admin dnia ˇ 44 Czytań Drukuj
PISMO MKO DO RODZICÓW
 Dodane przez admin dnia ˇ 45 Czytań Drukuj
PISMO MKO DO UCZNIÓW
 Dodane przez admin dnia ˇ 48 Czytań Drukuj
DZIECI UCZĄ RODZICÓW W DOMU


     W odpowiedzi na zaistniałą sytuację, ale także na apel Ministra Edukacji Narodowej, a przy tym chcąc zachęcić dzieci do przebywania w domu i naukę, w ramach ogólnopolskiej akcji edukacyjnej "Dzieci uczą rodziców" Centrum Rozwoju Lokalnego przygotowało serię materiałów dydaktycznych do wspólnej domowej nauki rodziców i dzieci. W każdą środę i każdy piątek na stronie internetowej www.crl.org.pl będą ukazywać się materiały do pobrania całkowicie za darmo. Zamieszczane lekcje będą obejmować tematykę zdrowego bezpieczeństwa, zdrowego trybu życia, promocji sportu, ekologii czy historii. Zakres tematyczny i liczba lekcji będzie zależna od rozwoju sytuacji i ewentualnej decyzji co do wydłużenia okresu zamknięcia przedszkoli i szkół podstawowych.

     Zapraszamy do pobrania pierwszego pakietu materiałów pn. "Jestem bezpiecznym uczeniem, jestem bezpiecznym przedszkolakiem". W paczce znajduje się prezentacja multimedialna oraz 4 zadania do wykonania. By zachęcić wszystkich rodziców i dzieci do wspólnej nauki Centrum Rozwoju Lokalnego informuje, że 17 marca na profilu na Facebooku (facebook.com/centrum.rozwoju.lokalnego) pojawi się konkurs, w którym do wygrania są ciekawe nagrody. By wziąć udział w konkursie będzie trzeba w komentarzu zamieścić zdjęcie/zdjęcia z wykonanymi zadaniami. Szczegółowe informacje o konkursie już we wtorek 17 marca.

Materiały można pobrać pod adresem:
https://crl.org.pl/2020/03/12/dzieci-ucza-rodzicow-w-domu/

 Dodane przez admin dnia ˇ 47 Czytań Drukuj
SZANOWNI PAŃSTWO

     W związku z zaleceniami Ministra Zdrowia i Edukacji Narodowej, kierując się troską i dobrem Państwa dzieci zalecam, aby dzieci pozostawały w domu. Proszę o ograniczenie kontaktów z rówieśnikami, wszelkich wyjść i spotkań towarzyskich. Proszę by dzieci nie przebywały w miejscach publicznych typu: galeria handlowa, boiska sportowe itp.

     Nauczyciele będą kontaktowali się z uczniami drogą elektroniczną przekazując im materiały edukacyjne. Niektóre mogą być przesyłane w formie wiadomości (załącznik) do Państwa. Proszę o sprawdzanie i przekazywanie ich swoim dzieciom.

p.o. dyrektora szkoły Ewa Borkowska-Sawicka

 Dodane przez admin dnia ˇ 36 Czytań Drukuj
ZAWIESZENIE ZAJĘĆ DYDAKTYCZNO-WYCHOWAWCZYCH

Od 12 do 25 marca br. funkcjonowanie jednostek systemu oświaty zostaje czasowo ograniczone. Oznacza to, że w tym okresie przedszkola, szkoły i placówki oświatowe zarówno publiczne, jak i niepubliczne nie będą prowadziły zajęć dydaktyczno-wychowawczych. To decyzja Ministra Edukacji Narodowej wynikająca z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa.

Lekarze, specjaliści, eksperci WHO wskazują, że wprowadzenie odpowiednich i odpowiedzialnych działań może ograniczyć rozprzestrzenianie się wirusa. Obecna sytuacja epidemiologiczna w Polsce może zagrozić zdrowiu obywateli. Dlatego na podstawie tzw. specustawy Minister Edukacji Narodowej przygotował rozporządzenie, które czasowo ogranicza funkcjonowanie jednostek systemu oświaty na obszarze całej Polski ...

 Dodane przez admin dnia ˇ Czytaj więcej ˇ 71 Czytań Drukuj
PILNE
 Dodane przez admin dnia ˇ 48 Czytań Drukuj
100 lecie ZAŚLUBIN POLSKI Z MORZEM

W niedzielę 23 lutego 2020 r., w sali widowiskowej Ostrołęckiego Centrum Kultury, obchodziliśmy uroczystość 100 lecia Zaślubin Polski z Morzem. Na niedzielne uroczystości przybyła do Ostrołęki cała plejada znakomitych gości reprezentujących rozmaite sfery życia publicznego – od przedstawicieli Parlamentu, poprzez wojsko, administrację państwową i samorządową do organizacji pozarządowych. Obecni byli liczni mieszkańcy miasta i regionu wraz z młodzieżą szkolną.

Całe wydarzenie prowadziła ...

 Dodane przez admin dnia ˇ Czytaj więcej ˇ 81 Czytań Drukuj
KORONAWIRUS
ZAGROŻENIE KORONAWIRUSEM


Informacja Głównego Inspektora Sanitarnego
 Dodane przez admin dnia ˇ 53 Czytań Drukuj
SPOTKANIE Z PRZYRODĄ

„SPOTKANIA Z PRZYRODĄ” to stała atrakcja edukacyjna naszej szkoły. Za nami wyjątkowe spotkania, które odbyły się w drugim tygodniu ferii we współpracy z Nadleśnictwem Ostrołęka. Tym razem motywem przewodnim była ekologia. Podczas spotkań, które realizowane były w tym roku pod hasłem EKO ZIMA, promowaliśmy twórczość i postawy pro – ekologiczne. Uczestnicy zajęć wzięli udział w ...

 Dodane przez admin dnia ˇ Czytaj więcej ˇ 54 Czytań Drukuj
KUMKANIE Z ŻABĄ

„Wiosenne Czarowanie” to cykl interaktywnych autorskich wydarzeń, bazujących na 10 letniej tradycji Festiwalu Wiosenne Czarowanie, połączonych z warsztatami i wystawami prezentującymi dokonania lokalnych organizacji i grup wolontariackich, które odbywają się w gminach i powiatach Polski. Planowanych jest ponad 380 koncertów, w każdym powiecie.

Za nami pierwsze warsztaty ...

 Dodane przez admin dnia ˇ Czytaj więcej ˇ 69 Czytań Drukuj
Strona 3 z 25 < 1 2 3 4 5 6 > >>
Librus
Grafika na www.ifotos.pl
SZKOŁA PAMIĘTA
Grafika na www.ifotos.pl
REKRUTACJA

REKRUTACJA

LISTA UCZNIÓW

POMOC PP

ZAJĘCIA

PROCEDURA ORGANIZOWANIA POMOCY PP

Odliczanie

Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | fashionideas.icu