SP Rzekuń

STRONA GŁÓWNA - ZDJĘCIA - KONTAKT - RODO
Search   
Nawigacja
STRONA GŁÓWNA
HISTORIA SZKOŁY
PATRON SZKOŁY
ORGANIZACJA PRACY SZKOŁY
ZAJĘCIA POZALEKCYJNE
UCZEŃ ROKU
WAŻNE DATY
POGODA
ZDJĘCIA
KONTAKT
ORGANY SZKOŁY

RADA PEDAGOGICZNA

RADA RODZICÓW

SAMORZĄD SZKOLNY

DOKUMENTY SZKOŁY

STATUT SZKOŁY

PZO

KALENDARZ ROKU SZKOLNEGO

HARMONOGRAM UROCZYSTOŚCI

PROGRAM WYCHOWAWCZO-PROFILAKTYCZNY

PLAN DZIAŁAŃ WYCHOWAWCZO PROFILAKTYCZNYCH

HYMN SZKOŁY

REGULAMIN DE

REGULAMIN WYCIECZEK SZKOLNYCH

REGULAMIN DYŻURÓW

CEREMONIAŁ SZKOLNY

CHOROBA ZAKAŹNA - PROCEDURA

SZKOLNE KOŁO TPL

AKTUALNOŚCI SK TPL

CERTYFIKAT

REGULAMIN SK TPL

PLAN PRACY SK TPL

PROGRAM SK TPL

AKCJE SK TPL

GALERIA ZDJĘĆ SK TPL

ZAWIESZENIE ZAJĘĆ DYDAKTYCZNO-WYCHOWAWCZYCH

Od 12 do 25 marca br. funkcjonowanie jednostek systemu oświaty zostaje czasowo ograniczone. Oznacza to, że w tym okresie przedszkola, szkoły i placówki oświatowe zarówno publiczne, jak i niepubliczne nie będą prowadziły zajęć dydaktyczno-wychowawczych. To decyzja Ministra Edukacji Narodowej wynikająca z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa.

Lekarze, specjaliści, eksperci WHO wskazują, że wprowadzenie odpowiednich i odpowiedzialnych działań może ograniczyć rozprzestrzenianie się wirusa. Obecna sytuacja epidemiologiczna w Polsce może zagrozić zdrowiu obywateli. Dlatego na podstawie tzw. specustawy Minister Edukacji Narodowej przygotował rozporządzenie, które czasowo ogranicza funkcjonowanie jednostek systemu oświaty na obszarze całej Polski ...

 Dodane przez admin dnia ˇ Czytaj więcej ˇ 109 Czytań Drukuj
PILNE
 Dodane przez admin dnia ˇ 88 Czytań Drukuj
100 lecie ZAŚLUBIN POLSKI Z MORZEM

W niedzielę 23 lutego 2020 r., w sali widowiskowej Ostrołęckiego Centrum Kultury, obchodziliśmy uroczystość 100 lecia Zaślubin Polski z Morzem. Na niedzielne uroczystości przybyła do Ostrołęki cała plejada znakomitych gości reprezentujących rozmaite sfery życia publicznego – od przedstawicieli Parlamentu, poprzez wojsko, administrację państwową i samorządową do organizacji pozarządowych. Obecni byli liczni mieszkańcy miasta i regionu wraz z młodzieżą szkolną.

Całe wydarzenie prowadziła ...

 Dodane przez admin dnia ˇ Czytaj więcej ˇ 120 Czytań Drukuj
KORONAWIRUS
ZAGROŻENIE KORONAWIRUSEM


Informacja Głównego Inspektora Sanitarnego
 Dodane przez admin dnia ˇ 92 Czytań Drukuj
SPOTKANIE Z PRZYRODĄ

„SPOTKANIA Z PRZYRODĄ” to stała atrakcja edukacyjna naszej szkoły. Za nami wyjątkowe spotkania, które odbyły się w drugim tygodniu ferii we współpracy z Nadleśnictwem Ostrołęka. Tym razem motywem przewodnim była ekologia. Podczas spotkań, które realizowane były w tym roku pod hasłem EKO ZIMA, promowaliśmy twórczość i postawy pro – ekologiczne. Uczestnicy zajęć wzięli udział w ...

 Dodane przez admin dnia ˇ Czytaj więcej ˇ 93 Czytań Drukuj
KUMKANIE Z ŻABĄ

„Wiosenne Czarowanie” to cykl interaktywnych autorskich wydarzeń, bazujących na 10 letniej tradycji Festiwalu Wiosenne Czarowanie, połączonych z warsztatami i wystawami prezentującymi dokonania lokalnych organizacji i grup wolontariackich, które odbywają się w gminach i powiatach Polski. Planowanych jest ponad 380 koncertów, w każdym powiecie.

Za nami pierwsze warsztaty ...

 Dodane przez admin dnia ˇ Czytaj więcej ˇ 108 Czytań Drukuj
RODZINNE KOLĘDOWANIE

Czas świąteczny to czas kolędowania. Bardzo lubimy śpiewać kolędy, to jedna z najmilszych świątecznych tradycji. Kolędy nas wzruszają, przypominają nam dzieciństwo. Dlatego też w naszej szkole już po raz drugi zebraliśmy się na Rodzinne Kolędowanie połączone z Dniem Babci i Dziadka. 17 stycznia 2020 r. uczniowie klas I - III, rodzice, babcie, dziadkowie, nauczyciele oraz dyrektor szkoły spotkali się na hali sportowej na tej pięknej uroczystości.

Uczniowie klasy III a pod bacznym okiem ...

 Dodane przez admin dnia ˇ Czytaj więcej ˇ 153 Czytań Drukuj
KONKURS PIOSENKI ANGIELSKIEJ

10 stycznia 2020r. w Szkole Podstawowej im. gen. Józefa Bema odbył się Konkurs Piosenki Angielskiej, który był skierowany do uczniów klas I-III. W przeglądzie wzięło udział 15 uczestników. Organizatorem konkursu była p. Milena Ogonowska. Uczniowie wykonywali utwory o tematyce bożonarodzeniowej. Były to kolędy i piosenki świąteczne. Wśród nich znalazły się, między innymi: kolęda „Silent Night”oraz znane piosenki:, np. „Jingle Bells”, „We wish you a Merry Christmas”, „Last Christmas”, „Let is snow” i inne.

Występy młodych artystów oceniało jury w składzie:
- p. Joanna Zielińska, właścicielka Szkoły Języka Angielskiego YES,
- p. Maja Ferenc, Przewodnicząca Rady Rodziców,
- p. Wojciech Dudkowski, nauczyciel i muzyk, autor tekstów i muzyki.

Jurorzy oceniali ...

 Dodane przez admin dnia ˇ Czytaj więcej ˇ 158 Czytań Drukuj
eTwinning

W grudniu 2019 roku nauczyciel, Waldemar Cymes, nawiązał współpracę online z kilkoma szkołami w Turcji, Macedonii Północnej, Włoch, Hiszpanii oraz Portugalii.

Szkoła Podstawowa w Rzekuniu wraz z wybranymi z tych państw szkołami jest w trakcie realizacji dwóch projektów:

Do you cook with me?” - który polega na wymianie doświadczeń kulinarnych, wspólnym gotowaniu wybranych posiłków, tworzeniu dramy na temat historii konkretnych dań, stworzeniu fotoalbumów oraz popularyzacji zdrowego stylu życia, jak i przygotowania wspólnego e-booka zawierającego popularne przepisy, zdjęcia i historie dotyczące wybranych potraw z terenu współpracujących państw.

Our Unesco site map”; - polega na stworzeniu wirtualnej mapy miejsc światowego dziedzictwa Unesco w krajach współpracujących, poszerzonej o historię, anegdoty i ciekawostki miejsc naniesionych na mapę. Projekt ten popularyzuje historyczne i artystyczne dziedzictwo krajów oraz rozwój umiejętności informatycznych.

Projekty realizowane są przez grupę chętnych uczniów z naszej szkoły. Językiem komunikacji międzynarodowej pomiędzy dziećmi jest język angielski.
Zakończenie projektów zaplanowane jest na czerwiec 2020 roku.

Jest to pierwsza tego rodzaju współpraca podjęta na terenie Gminy Rzekuń i nowe doświadczenia zarówno pana Waldemara Cymes jak i uczniów biorących w nich udział. Dlatego z ciekawością będziemy przyglądać się ich pionierskim działaniom, a efektami tej międzynarodowej współpracy podzielimy się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

 Dodane przez admin dnia ˇ 100 Czytań Drukuj
JASEŁKA 2019
Grafika na www.ifotos.pl

Czas oczekiwania na Boże Narodzenie należy do najpiękniejszych w roku. W świąteczny klimat wprowadziły szkołę przygotowane przez uczniów klas 8 jasełka. Zostały one wystawione 19 grudnia 2019 roku. Uczniowie w specjalnie przygotowanych kostiumach oraz w scenografii nawiązującej do Betlejem, przedstawili sceny narodzin Jezusa Chrystusa. Był Józef, Maryja, Trzej Królowie, pasterze i aniołowie. Inscenizacja przeplatana była pięknymi kolędami i pastorałkami. Uczniowie i nauczyciele nagrodzili występ gromkimi brawami. Pani Dyrektor złożyła wszystkim bożonarodzeniowe i noworoczne życzenia.

 Dodane przez admin dnia ˇ 93 Czytań Drukuj
SPOTKANIE Z LEŚNIKIEM
Grafika na www.ifotos.pl

12 grudnia gościliśmy w naszej szkole leśnika pana Damiana Piekarskiego z Nadleśnictwa Ostrołęka. Podczas spotkania z uczniami klas I – III nasz gość przybliżył dzieciom bardzo aktualną jak na tę porę roku tematykę. Dotyczyła ona sposobów przygotowania się zwierząt do zimy.

Uczniowie dowiedzieli się, że większość ptaków z nastaniem chłodów odlatuje do ciepłych krajów z łatwiej dostępnym pokarmem. Kaczki krzyżówki i sójki odlatują na tereny cieplejsze. Płazy i gady zakopują się ...

 Dodane przez admin dnia ˇ Czytaj więcej ˇ 127 Czytań Drukuj
Strona 4 z 26 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>
Librus
Grafika na www.ifotos.pl
JESTEŚMY NA FACEBOOK
SZKOŁA PAMIĘTA
Grafika na www.ifotos.pl
REKRUTACJA

REKRUTACJA

LISTA UCZNIÓW

POMOC PP

ZAJĘCIA

PROCEDURA ORGANIZOWANIA POMOCY PP

Odliczanie

Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | fashionideas.icu