SP Rzekuń

STRONA GŁÓWNA - ZDJĘCIA - KONTAKT - RODO
Search   
Nawigacja
STRONA GŁÓWNA
HISTORIA SZKOŁY
PATRON SZKOŁY
ORGANIZACJA PRACY SZKOŁY
ZAJĘCIA POZALEKCYJNE
UCZEŃ ROKU
WAŻNE DATY
POGODA
ZDJĘCIA
KONTAKT
ORGANY SZKOŁY

RADA PEDAGOGICZNA

RADA RODZICÓW

SAMORZĄD SZKOLNY

DOKUMENTY SZKOŁY

STATUT SZKOŁY

PZO

KALENDARZ ROKU SZKOLNEGO

HARMONOGRAM UROCZYSTOŚCI ul. Szkolna 1

HARMONOGRAM UROCZYSTOŚCI ul. Nowa

PROGRAM WYCHOWAWCZO-PROFILAKTYCZNY

PLAN DZIAŁAŃ WYCHOWAWCZO PROFILAKTYCZNYCH

HYMN SZKOŁY

REGULAMIN DE

REGULAMIN WYCIECZEK SZKOLNYCH

REGULAMIN DYŻURÓW

CEREMONIAŁ SZKOLNY

CHOROBA ZAKAŹNA - PROCEDURA

SZKOLNE KOŁO TPL

AKTUALNOŚCI SK TPL

CERTYFIKAT

REGULAMIN SK TPL

PLAN PRACY SK TPL

PROGRAM SK TPL

AKCJE SK TPL

GALERIA ZDJĘĆ SK TPL

Rada Pedagogiczna


Dyrektor Szkoły - mgr inż. Magdalena Eliza Mieszkowska - chemia

Wicedyrektor Szkoły - mgr Ewa Borkowska-Sawicka -edukacja wczesnoszkolna




mgr Babińska Kinga -edukacja wczesnoszkolna, zajęcia kor-komp

mgr Bączek Marta -jęz. niemiecki, doradztwo zawodowe, EDB, zajęcia kor-komp

mgr Ciak Wiesław - wychowanie fizyczne

mgr Cymes Waldemar - jęz. angielski

mgr Czartoryska Alina - edukacja wczesnoszkolna

mgr Dąbkowska Justyna - świetlica

mgr Fronczak Joanna - biblioteka

mgr Grzyb Anna - jęz. angielski

inż. Jaskólski Marek - informatyka, wychowanie fizyczne, technika

mgr ks. Kowalewski Andrzej - religia

mgr Kowalczyk Małgorzata - język polski, geografia

mgr Lenkowska Sylwia - logopeda, chemia

dr Lubecka Małgorzata - historia, wiedza o społeczeństwie

mgr Majewska Agnieszka - muzyka, plastyka, chór

mgr Matyszczyk Artur - świetlica

mgr Michalczuk Małgorzata - psycholog szkolny

mgr Michnowska Jolanta -biologia, przyroda, WDŻWR

mgr Mierzejewska Marzena - jęz. polski, zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze

mgr Modzelewska Ewa -edukacja wczesnoszkolna, matematyka

mgr Morawska Edyta - wychowanie fizyczne, zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze

mgr Napiórkowska Małgorzata -edukacja wczesnoszkolna

mgr Napiórkowska Wioletta -matematyka

mgr Nowakowska Anna - matematyka

mgr Ogonowska Milena - jęz. angielski

mgr Podolak Marek -jęz. polski

mgr ks.Rostkowski Artur - religia

mgr Suchowiecka Maria Olga - edukacja wczesnoszkolna

mgr Szafrańska Małgorzata - zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze

mgr Szatanek Ewa - jęz. polski, historia

mgr Ścibek Joanna - pedagog szkolny

mgr ks. Święcicki Tomasz - religia

mgr Załęska Agnieszka -edukacja wczesnoszkolna, biologia

mgr Żebrowska Małgorzata - edukacja wczesnoszkolna, informatyka

mgr Żebrowski Marek -fizyka, informatyka

Librus
Grafika na www.ifotos.pl
SZKOŁA PAMIĘTA
Grafika na www.ifotos.pl
REKRUTACJA

REKRUTACJA

LISTA UCZNIÓW

POMOC PP

ZAJĘCIA

PROCEDURA ORGANIZOWANIA POMOCY PP

Odliczanie

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | fashionideas.icu